CentOS 8 (64bit) artık SonicPanel tarafından resmi olarak destekleniyor. SonicPanel'i en son CentOS 8 (64bit) sistemlerine kurabilirsiniz.

 SSL Radyo Bağlantı Noktaları geri eklenir ve şimdi ve sonsuza dek kullanılabilir. Şimdi yeni SP arka uç sistemi ile çalışıyor, bu yüzden şimdi tamamen DDOS korumalı !. Geri döndüler çünkü birçok eski oyuncu, komut dosyası, codecanyon ücretli oyuncu, wordpress eklentisi .. hepsi meta verileri oynamak ve göstermek için https: // domain: port tarzı url gerektirir. Özellik, Doğrudan SSL Oynatma URL'si ile birlikte, her iki seçenek de artık istemci tarafı SP'de, sol menü SSL Bağlantıları bağlantısında kullanılabilir.

Sunuculara SP kurulum yolunu değiştirdik, yeni bir sunucuya tüm SonicPanel kurulumunun tamamı sunucu bağlantı hızına bağlı olarak 2 ila maksimum 3 dakikadır. Güncelleme sistemi ayrıca, v2.5'te beklenmedik olan otomatik güncellemelerle gelecekte radyo / autodj'nin durmasını önlemek için değiştirildi.

SP şimdi en iyi performans için optimize edildi, hızlı ve kararlı. Hız ve kalitenin tadını çıkarın :)

SonicPanel'in ana sayfası artık istemcilerin SP girişine yönlendiriliyor, bu nedenle tarayıcıda SonicPanel'inizin https://etki.com.tr adresini açarsanız, istemcilerin SP giriş sayfasına yönlendirildiğini göreceksiniz. Böylece, SP sunucusu ana alan adınızı giriş URL'si olarak kullanıcılarınızla doğrudan paylaşabilirsiniz.

Android platformunda ve bazı özel oynatıcılarda ve ssl web sitesi hatalarını doğrularken sorunlara neden olan tüm ücretsiz letsencrypt eksik ssl / zincir hataları ve yanlış yapılandırmaları düzeltildi. SSL sertifikalarınız herhangi bir SSL doğrulama web sitesi tarafından şimdi tam olarak doğrulanabilir.

 Sabit SonicPanel, SSL aktivasyonlarından sonra tarayıcılarda geçersiz SSL sertifikası hatalarına neden olan kendini yeniden yüklemez.

 Kök kullanıcının özel / ücretli SSL sertifikaları sayfasındaki silme düğmesi sorunu düzeltildi.

Uygulanan listede jingle yoksa jingle özelliği etkinleştirmesini engelleyin. Bu AutoDJ'de sorunlara neden oluyordu.

 Tüm radyoları başlat / autodjs fonksiyonu askıya alınmış radyolar hatası düzeltildi başlamıştı.

 İstemci tarafı SP'deki geçersiz MusicLibrary bağlantıları düzeltildi.