Yapılması Gereken İşlem: Aşağıdaki AutoDJ düzeltmeleri / iyileştirmeleri, güncellemenin uygulanması için bir işlem gerektirir. İstemcinin Sol Menü >> AutoDJ'yi Yönet >> altında AutoDJ ayarlarını bir kez kaydetmesi gerekir . Güncellemeleri uygulamak için Değişiklikleri Kaydet'i tıklayın. Bir kez kaydetme ayarları işlemi aşağıdaki listelerin tümü için geçerlidir. Ayrıca SonicPanel istemcilerinin ana sayfasına, etkin bir AutoDJ'leri varsa AutoDJ ayarlarını bir kez kaydetmeleri gerektiğini bildirmeleri için bir bildirim ekledik. Kullanıcı AutoDJ ayarlarını kaydettiğinde bildirim kaldırılır.


 

  • Yeni Özellik: Tek Oyunculu Widget (Özelleştirme) Tek Oyunculu Widget sayfasına özel seçenekler ve kolay yönetim eklendi. Artık tek oyuncu widget'ınızı sağlanan seçeneklerle özelleştirebilirsiniz, artık iframe kodunu veya diğer sabit kod gereksinimlerini düzenlemenize gerek yoktur. Sadece seçenekleri seçin ve kaydedin. İframe kodunu web sitenize kopyalayın, gelecekteki sürümlerde daha fazla seçenek ve tam oyuncu oluşturucu ekleyeceğiz. Aşağıdaki videoda ayrıca Özel Kapak Görüntüsü ve AutoDJ Özel Başlık özelliklerinden de bahsettik. Şarkı adı kaydırıcısı videoda düzgün değil, bunun nedeni kayıtlardan dolayı, tarayıcılarda mükemmel.

  • Yeni Özellik: Tek oyuncu widget'ındaki şarkı başlıkları ve tam sayfa oynatıcı widget'ları artık kayıyor. Animasyon hızı, oynatıcının genişlik boyutuna göre otomatiktir ve başlığı fareyle üzerine getirdiğinizde durur. Uzun şarkı başlıkları için mükemmeldir.

 

  • Yeni Özellik: Özel Kapak Resmi Artık oynatıcılarda göstermek için kendi özel kapak / albüm resminizi yükleyebilirsiniz. Kendi resminizi yüklerseniz AutoDJ yerel MP3 kapak resimlerini kullanmayacaktır, bu MP3 albüm kapağı sorunları olan veya radyo logonuzu, reklamınızı ve herhangi bir hayal gücünüzü göstermek isteyenler için mükemmeldir. Bu özellik istemcilerin SP >> Sol Menüsü >> Özel Kapak Resmi'nde mevcuttur.

 

  • Yeni Özellik: Şarkı Başlığını Değiştir (Canlı) Artık çalmakta olan şarkı başlıklarını yeniden başlatmadan AutoDJ ile değiştirebilirsiniz, herhangi bir özel metin yazabilirsiniz ve hemen radyoda bir şarkı başlığı olarak görünecektir. Ayrıca değiştirerek özel şarkı başlığı metin kalıcı yapabilir Şarkı Adı Ayarları altında AutoDJ Yönet sayfa. Bu özellik istemcilerin SP >> Sol Menüsü >> Şarkı Başlığını Değiştir (Canlı) olarak kullanılabilir.

 

  • Yeni İşlev: AutoDJ Şarkı Başlığı Ayarları Artık AutoDJ şarkı başlıklarını tamamen gösterebilir / gizleyebilirsiniz, bu işlev aynı zamanda özel şarkı başlığınızı kalıcı tutmanızı sağlar. Bu işlev istemcilerde kullanılabilir SP >> Sol Menü >> AutoDJ'yi Yönet.

 

  • Yeni Özellik: Giriş E -postasını Tekrar Gönder Eklendi Radyoları Listele / Düzenle sayfasının altındaki kök SonicPanel'e tekrar giriş yapın. Radyoyu tıklayın ve gerektiğinde giriş şifresini müşterilerinize kolayca sıfırlamak / yeniden göndermek için Giriş E-postasını Tekrar Gönder sekmesini kullanın. SPAM sorunlarını önlemek için SonicPanel E-posta SMTP Yapılandırma sayfası altında uzak SMTP e-posta ayarlarını yapın.

 

  • Yeni İşlev: Yeni Hesap Dillerini Ayarla / Zorla SonicPanel root >> SonicPanel Yapılandırmalarına Yeni Hesap Dilleri Ayarla / Zorla seçeneği eklendiğinde, artık yeni hesaplar için bir dil seçebilirsiniz; yeni hesaplarınız varsayılan olarak seçilen dille oluşturulacaktır. Bu seçenek bayilerin kullanması için de kullanılabilir.

 

 • Değişiklik: MP3 yükleme sınırı yükleme başına 100 dosyadan 1.000 dosyaya yükseltildi.
 • Değişiklik: Tüm oyuncuların başlangıç ​​hacmi% 100'e ayarlandı
 • Hata Düzeltme: AutoDJ, tüm AutoDJ sistemindeki ses hatalarını atlar / tekrarlar / hıçkırır / sesler giderir. İşlem Gerektiriyor >> İstemciler SP >> Sol Menü >> AutoDJ'yi Yönet >> Güncellemeyi uygulamak için Değişiklikleri bir kez sakla'yı tıklayın.
 • Hata Düzeltme: Farklı radyo hesaplarında aynı kullanıcı adına sahip bir DJ hesabı oluşturmak artık kabul edilmiyor, kullanıcı adı sorunlara neden olduğu için benzersiz olmalıdır.
 • Hata Düzeltme: Barındırma sınırı 10 GB olarak ayarlandığında barındırma alanı uyarısı olmayan MP3 dosyaları yüklenemedi.
 • Hata Düzeltme: Akış çevrimdışı olduğunda tek oyunculu widget şekli kırılma düzeltildi.
 • Yeni Dil: SonicPanel'e Sırp dili eklendi. Bu doğal bir çeviri, Narodni Ekibi sayesinde
 • Yeni Faturalandırma Yazılım Modülü: Blesta faturalandırma yazılım modülü şu anda gigaion servisleri tarafından geliştirilmektedir, modül piyasaya sürüldükten sonra Blesta Pazar Yeri'nden temin edilebilir.