Bilgi Tabanı

Ana Sayfa » Bilgi Tabanı » Radyolar » Shoutcast v2.6 Premium ve Authhash

Shoutcast v2.6 Premium ve Authhash

  • Shoutcast v2.6 ücretsiz sürümü sadece 128kbps MP3 kodlayıcı akışını destekler . AAC kodlayıcıyla ve Shoutcast v2.6 ile daha yüksek bit hızlarıyla akış yapmanız gerekiyorsa , Shoutcast v2.6 premium hizmetini shoutcast.com'dan satın almanız gerekir.
     
  • Soldaki menüden istemcilerin SonicPanel >> Radyoyu Yönet bağlantısına premium Kullanıcı Kimliğinizi ve Lisans Kimliğinizi girin. Kullanıcı Kimliği ve Lisans Kimliği bilgilerinizi shoutcast.com müşteri hesabı giriş bilgilerinizde bulabilirsiniz.
     
  • Telsizinizi Shoutcast Dizini listelerinde listelemek istiyorsanız, Authhash kodunuzu girin. Authhash kodunuzu shoutcast.com istemci hesabı girişinizde bulabilir, soldaki menüden radyo istasyonu adınızı, ardından ayarlar bağlantısını tıklayıp Gelişmiş'i tıklayıp Authhash'inizi kopyalayıp Radyoyu Yönet sayfasının altındaki SonicPanel Authhash form girişine yapıştırabilirsiniz .

Uyarı:  SonicPanel cihazınıza bir Authhash kodu girerseniz, radyo başlığı / adı shoutcast.com hesabınızda listelenen istasyon adına ayarlanır, SonicPanel'inizdeki AutoDJ radyo başlığı / adı ayarları dikkate alınmaz. Bu varsayılan bir shoutcast sistemi davranışıdır.

Uyarı: Shoutcast v2.6 için SSL'ye ihtiyacınız yoktur, shoutcast v2.6 için SSL sertifikası ve SSL bağlantı noktası SonicPanel tarafından sağlanır ve ücretsizdir. SSL Radyo bilgilerinizi istemcilerinizdeki SP'de bulabilirsiniz, soldaki menüden SSL Bağlantıları'nı tıklatın.

Related