Bilgi Tabanı

Ana Sayfa » Bilgi Tabanı » Dj Hesapları » DJ Hesabı Nasıl Oluşturulur?

DJ Hesabı Nasıl Oluşturulur?

  • DJ hesapları yalnızca istemci tarafında SonicPanel tarafından yönetilebilir / oluşturulabilir.
     
  • DJ hesapları 2080 bağlantı noktasını kullanarak SonicPanel'e giriş yapabilir , böylece DJ hesap parolalarını veya DJ panellerindeki bilgileri görebilirler, ayrıca DJ akışı parolalarını değiştirebilirler ve izin verirseniz radyo veya AutoDJ'yi yönetebilirler. bir radyo sahibi. İzinler DJ hesabı oluşturulurken veya daha sonra soldaki menüde DJ Hesaplarını Listele / Düzenle bağlantısıyla ayarlanır . Her DJ'e özel izinler verilebilir.
  1. SonicPanel hesabınıza müşteri olarak giriş yapın.
  2. Kullanım DJ Hesap Oluştur DJ Kontrol Merkezi altındaki sol menüden linki.
  3. Bir kullanıcı adı ve şifre girin, gerekirse izinleri seçin.

 DJ'ler her zaman yayın programlarında shoutcast v1 protokolünü veya shoutcast sunucusu seçeneğini seçmelidir ! Radyo sisteminiz bir IceCast veya SCV2 olsa bile  , akış programı ayarlarında Shoutcast v1 veya Shoutcast'i seçin ve bağlanmak için kullanıcı adı olmadan sadece dj şifresini ve dj portunu kullanın.

 İzinlere dikkat edin  , bir şovun ortasında birisinin telsizinizi başlatmasını / durdurmasını veya telsizinizi aldatmasını istemezsiniz.

 Ayrıca akış izni olmayan bir DJ hesabı da oluşturabilirsiniz. Bu seçenek DJ panelinde izin tabanlı diğer özellikleri kullanmak içindir, ancak müzik akışı gerçekleştiremez. Böylece telsiziniz için yardımcılarınız / moderatörler olabilir.

Related